ISO 9001:2008

Strona główna >> O nas >> O przychodni

Przychodnia Lekarsko Stomatologiczna Amodent jest nowoczesną placówką medyczną wielospecjalistyczną. Powstała ona z myślą o zapewnianiu opieki lekarskiej także osobom niepełnosprawnym w tym poruszającym się na wózkach inwalidzkich.

Posiada dwa oddziały w Warszawie i jeden w Piastowie. Pierwszy powstał w 2003 roku  na nowo budującym się osiedlu Skorosze w Ursusie. Drugi z oddziałów mieści się w Piastowie i funkcjonuje od początku 2007 roku. W krótkim czasie placówki Amodent zaczęły się cieszyć dużym uznaniem wśród pacjentów, głównie ze względu na wysoką jakość świadczonych usług oraz szybką dostępność do lekarzy specjalistów. W roku 2010 otworzyliśmy kolejną placówkę w Ursusie.

W Przychodniach mieszczą się poradnie lekarza rodzinnego, lekarzy specjalistów, lekarzy stomatologów, pracownie rehabilitacyjne. Każda z placówek posiada pełną diagnostykę analityczną oraz pracownie USG i EKG. Aby jak największa liczba pacjentów mogła korzystać z bezpłatnej opieki medycznej, co roku kierownictwo Przychodni podpisuje umowy na świadczenia usług medycznych refundowanych przez Narodowy Fundusz Zdrowia.

W Przychodni Amodent przyjmują lekarze specjaliści oraz personel fizjoterapeutyczny z wieloletnim doświadczeniem zawodowym pracujący w uznanych warszawskich szpitalach i klinikach. Zapewnienie najwyższej jakości świadczonych usług w wysokim komforcie wyposażenia oraz sprawnie funkcjonujący system zarządzania pozwoliły na otrzymanie w 2007 roku certyfikatu jakości ISO 9001:2000.