ISO 9001:2008

Strona główna >> O nas >> Historia

2010

Od połowy maja w Ursusie została uruchomiona kolejna Przychodnia Amodent na nowopowstającym Osiedlu Skorosze przy ul. Skoroszewskiej 7. Placówka zapewnia pacjentom najwyższy poziom usług i nie posiada umowy z Narodowym Funduszem Zdrowia. Nowa Przychodnia świadczy usługi z zakresu: lekarz rodzinny, lekarze specjaliści, stomatologia, rehabilitacja oraz posiada najnowocześniejszy na rynku tomograf stomatologiczny 3D wraz z pantomogramem.

2008

W poradni stomatologicznej wykonano zabieg implantacji i podniesienia zatok w pełnej narkozie. Sukces zabiegu oraz zadowolenie pacjenta spowodowały, że zdecydowano się włączyć tego rodzaju zabiegi do stałego katalogu świadczeń.

Rozpoczęto cykl szkoleń implantologicznych dla lekarzy stomatologów. Uczestnicy biorą udział w wykładach i zajęciach praktycznych.

Od stycznia 2008 roku w Przychodni Amodent w Piastowie zaczyna działać Ośrodek Rehabilitacji Dziennej. W jego ramach Pacjenci będą mogli korzystać z 5 zabiegów fizjoterapeutycznych dziennie przez okres do 6 tygodni.

2007

21 marca 2007 r. nastąpiło oficjalne uroczyste otwarcie NZOZ Amodent z siedzibą w Piastowie. Wśród zaproszonych gości byli między innymi przedstawiciele Narodowego Funduszu Zdrowia, proboszczowie miejscowych parafii, burmistrz Piastowa Pan Zdzisław Brzeziński oraz ... Marcin Mroczek znany z telewizyjnego serialu „M jak miłość”.

20 listopada 2007 Przychodnia Lekarsko Stomatologiczna Amodent uzyskuje certyfikat ISO 9001:2000 na obie placówki.

2005

21 czerwca 2005 rozpoczynają się prace przy budowie nowej placówki w Piastowie przy ul. Paderewskiego 13

Grudzień 2005 powstaje nowa pracownia rehabilitacyjna w Przychodni w Ursusie.

2004

Przychodnia Amodent podpisuje pierwszy kontrakt z Narodowym Funduszem Zdrowia na świadczenie bezpłatnych usług z zakresu okulistyki, otolaryngologii, ginekologii oraz rehabilitacji.

2003

W środę, 21 maja 2003 roku odbyło się uroczyste otwarcie Przychodni Lekarsko Stomatologicznej AMODENT (amo – (łac.) kochać).
Wśród przybyłych gości byli m.in. przedstawiciele władz Dzielnicy Warszawa Ursus: wiceburmistrzowie – Wiesław Krzemień, Stefan Marczyk i radna Iwona Molenda oraz trzej miejscowi proboszczowie: ks. Zbigniew Sajnóg z parafii pw. św. Józefa w Ursusie, ks. Wiesław Szewczyk z parafii pw. Świętej Rodziny, ks. Wojciech Osial z parafii pw. Świętego Krzysztofa w Podkowie Leśnej i ks. Zdzisław Karaś – prokurent Wyższego Duchownego Seminarium Warszawskiego w Czubinie. Symbolicznego przecięcia wstęgi dokonał wiceburmistrz Wiesław Krzemień, a gabinety poświęcił ks. wikariusz Grzegorz Ostrowski (w zastępstwie za ks. proboszcza Z. Sajnóga) i ks. proboszcz Wiesław Szewczyk.