Open/Close Menu Nowoczesne, wielospecjalistyczne placówki medyczne

Szanowni Państwo, jest nam niezmiernie miło poinformować, że nasz lekarz dentysta MBA Przemysław Kurpiel został wyróżniony przez szwajcarską firmę implantologiczną Thommen Medical ® oraz polskiego dystrybutora firmę C. Witt.

Doktor Przemysław Kurpiel zajmuje się leczeniem implantologicznym od początku swojej kariery zawodowej. Swoją wiedzę zdobywał na licznych szkoleniach krajowych oraz międzynarodowych. Z zakresu implantologii posiada międzynarodowy tytuł Diplomate uzyskany przed międzynarodową komisją egzaminacyjną. W codziennej praktyce korzysta wyłącznie ze sprawdzonych systemów oraz uznanych światowym marek. Przeprowadza liczne zabiegi chirurgiczne z zakresu implantologii w tym augmentacji, przeszczepów kości, czy zabiegi na tkankach miękkich.   

Korzystając z okazji zapraszamy serdecznie wszystkich pacjentów na konsultacje implantologiczne oraz zabiegi chirurgiczne do Placówki Amodent przy ul. Skoroszewskiej 7 lok. U1 w Warszawie, tel. 22 412 00 11.       

 • Implanty Thommen Medical

  WSPÓŁPRACA

  Firma Thommen współpracuje z najlepszymi międzynarodowymi klinicystami i uznanymi instytucjami akademickimi, ich wsparcie wykorzystuje nie tylko w badaniach i rozwoju, ale także w różnych programach szkoleniowych.

  POWIERZCHNIA – WIĘCEJ BEZPIECZEŃSTWA W POCZĄTKOWEJ FAZIE GOJENIA

  Wszystkie implanty Thommen są piaskowane i trawione kwasem na gorąco. INICELL® to rozwinięcie powierzchni piaskowanej i trawionej na gorąco poprzez jej kondycjonowanie. Dzięki zastosowaniu systemu APLIQUIQ® w sposób łatwy i szybki można skondycjonować powierzchnię nadając jej superhydrofilne właściwości i optymalną zwilżalność inicjującą szybką przebudowę kości. Szybsze gojenie w jego pierwszej fazie zwiększa bezpieczeństwo leczenia i daje więcej możliwości.

  Implanty hydrofilne INICELL® umożliwiające znaczne przyspieszenie procesu gojenia kości. Dla Państwa oznacza to możliwość skrócenia okresu oczekiwania na “nowe zęby”: w sprzyjających warunkach anatomicznych ostateczna odbudowa protetyczna możliwa jest już po trzech tygodniach od implantacji. Implant dostarczany jest w specjalnym opakowaniu zawierającym płyn, który zwilża jego powierzchnię bezpośrednio przed założeniem. Tak zwane kondycjonowanie powierzchni umożliwia szybsze osadzanie się na niej komórek tworzących kość.

  INDYWIDUALNE ZARZĄDZANIE TKANKAMI MIĘKKIMI

  Dzięki Thommen Medical można wybrać optymalny wymiar i kształt implantu dla każdego przypadku w ramach jednego systemu. Do wyboru w zależności od warunków

  kostnych oraz tkanek miękkich jest szeroki wybór długości, różne rozmiary kołnierza (polerowanego), oraz kształt stożkowy lub cylindryczny – wszystko w ramach jednego unikalnego systemu. System Thommen pozwala na zmierzenie się z każdym wyzwaniem i spełnia wysokie wymagania dla odbudowy protetycznej.

 • Implanty Thommen Medical – ROZWIĄZANIA PROTETYCZNE

  ROZWIĄZANIA PROTETYCZNE

  Wszystkie części systemu Thommen są oparte o to samo połączenie implant-łącznik. Części protetyczne są uniwersalne dla wszystkich linii implantów, co pozwala na uproszczenie i zredukowanie liczby narzędzi. Rekonstrukcje wykonane w technologii CAD/CAM są dodatkową możliwością wykonania estetycznej pracy. Protetyczne części systemu Thommen tworzą warunki dla stabilnych i długowiecznych rozwiązań.

  PRZEMYŚLANE POŁĄCZENIE WEWNĘTRZNE

  Nasze precyzyjne połączenie implant-łącznik zapewnia wyjątkową wytrzymałość na siły boczne. Z jednej strony zewnętrzny pierścień stabilizujący zapewnia optymalną mechaniczną stabilizację, z drugiej optymalny wymiar wewnętrznego heksagonu zwiększa wytrzymałość ścian implantu. Kombinacja obydwu elementów pozwala na zamocowanie szerokiego wyboru łączników z wysoką precyzją.

  NAJMNIEJSZA ŚRUBA ŁĄCZNIKA

  Dzięki sile i stabilności naszego połączenia implant-łącznik, możemy stosować znacznie mniejszą śrubę łącznika. W rezultacie otrzymując grubsze ściany łączników, więcej przestrzeni do indywidualizacji oraz mniejszy otwór od strony okluzyjnej dla lepszej estetyki.

  DOSKONAŁY IMPLANT

  System Thommen spełnia wymagania klinicystów w każdym aspekcie – jest łatwy w użyciu, ekstremalnie precyzyjny, doskonale sprawdza się w estetycznych rekonstrukcjach i gwarantuje świetny efekt końcowy. Ze wszystkich cech, to połączenie implant-łącznik jest podstawą przewidywalnej i estetycznej odbudowy protetycznej.

CategoryAktualności

Treść serwisu prawnie chroniona © Amodent Przychodnia 2017