Open/Close Menu Nowoczesne, wielospecjalistyczne placówki medyczne

Szanowni Państwo,

W związku z obowiązującym stanem epidemii, w trosce o zdrowie Państwa i nasze zmieniamy zasady funkcjonowania pracy w Poradni Stomatologicznej.

Zasady zapisu:

Prowadzimy zapisy do lekarzy stomatologów wyłącznie na wizyty komercyjne. Zgodnie z Polityką Prywatności i dla bezpieczeństwa Państwa danych osobowych możliwość zapisu na wizytę odbywa się poprzez:

formularze na naszej stronie internetowej

• telefonicznie w godzinach pracy przychodni

• wypełnienie kwestionariusza przed placówką i wrzucenie go do skrzynki pocztowej

Otwarcie Poradni Stomatologicznej w ramach ubezpieczenia jest zależne od dalszego postępowania NFZ. Zgodnie z zarządzeniem Prezesa NFZ, pacjenci mogą skorzystać z Dentobusów (dotyczy pacjentów, u których został potwierdzony koronawirus) oraz placówek, które mają podpisaną umowę na udzielanie pomocy doraźnej. Takie podmioty zostały dodatkowo dofinansowane w celu przyjęcia pacjentów w okresie trwania epidemii.

Promocje na czas trwania epidemii:

Rabat na usługę stomatologiczną 10% od 100,00 zł

Rabat na usługę stomatologiczną 20% od 200,00 zł

* promocje dotyczą placówki Amodent w Ursusie na Dzieci Warszawy oraz w Piastowie na Paderewskiego.

Zasady wizyty:

Po potwierdzeniu telefonicznie wizyty w placówce, należy zapoznać się z instrukcją przyjęcia na wizytę w okresie trwania epidemii oraz zgłosić się z podpisanym wywiadem epidemiologiczny z oświadczeniem dotyczącym ryzyka zarażenia się patogenami. Na tej podstawie zostanie podjęta decyzja, czy wizyta w placówce może się odbyć. W rejestracji zostanie dokonany pomiar temperatury.

Instrukcja przyjęcia na wizytę do pobrania     Wywiad epidemiologiczny z oświadczeniem do pobrania.

 

Czy wizyta w placówce Amodent jest bezpieczna?

Bezpieczeństwo pacjentów zawsze było i jest naszym priorytetem. Opracowaliśmy Księgę postępowania w placówce medycznej w czasie trwania epidemii i stanu zagrożenia na podstawie rekomendacji i wytycznych Ministerstwa Zdrowia, Głównego Inspektoratu Sanitarnego oraz Grupy Roboczej Polskiego Towarzystwa Stomatologicznego w sprawie postępowania w gabinecie stomatologicznym w okresie podwyższonego zagrożenia epidemiologicznego. Wszystkich naszych pracowników, tak jak i lekarzy, obowiązuje ścisłe przestrzeganie rygorów sanitarnych, przeszli oni dodatkowe szkolenie w celu wypracowania najbezpieczniejszego algorytmu postępowania. Pacjenci są zobowiązani do noszenie maseczek szczelnie zakrywających usta i nos, dezynfekcji rąk oraz noszenia rękawiczek jednorazowych na terenie placówki. Osoby zgłaszające się na wizytę muszą wypełnić ankietę epidemiologiczną oraz podpisać oświadczenie dotyczące ryzyka zakażenia się patogenami. Każdy pacjent będzie miał mierzoną temperaturę. Zmianie uległa także organizacja przyjęć w taki sposób, by ograniczyć kontakt pacjentów. Prosimy o punktualne przychodzenie na swoje wizyty oraz stosowanie się do poleceń personelu. Stosujemy środki do dezynfekcji wyłącznie sprawdzonych producentów oraz naświetlanie pomieszczeń lampami UV typu C. Personel stomatologiczny ubrany jest w kombinezony oraz fartuchy sterylne, by ograniczyć możliwość zarażenia się pacjentów od siebie. Po każdej wizycie gabinet jest bardzo starannie dezynfekowany i przygotowywany do ponownego przyjęcia pacjenta.

Z poważaniem,
Dyrekcja Przychodni AMODENT

CategoryAktualności

Treść serwisu prawnie chroniona © Amodent Przychodnia 2017