Open/Close Menu Nowoczesne, wielospecjalistyczne placówki medyczne

 

Szanowni Państwo,

W związku z obowiązującym stanem epidemii, w trosce o zdrowie Państwa i Nasze zmieniamy zasady funkcjonowania Placówek AMODENT.

Prosimy o śledzenie aktualności na naszej stronie. Wizyty mogą zostać odwołane w ostatniej chwili, a placówka zostać zamknięta ze względu na brak zdrowego personelu lub jego obecność na kwarantannie.

Zasady zapisu:

Kontynuujemy zapisy do naszych poradni zarówno na NFZ jak i na wizyty komercyjne. Zgodnie z Polityką Prywatności i dla bezpieczeństwa Państwa danych osobowych możliwość zapisu na wizytę oraz zamawiania e-Recept odbywa się poprzez:

  • formularze na naszej stronie internetowej
  • telefonicznie w godzinach pracy przychodni
  • wypełnienie kwestionariusza przed placówką i wrzucenie go do skrzynki pocztowej
  • po wizycie w placówce medycznej

Zasady wizyt:

Wizyty u lekarzy Podstawowej Opieki Zdrowotnej oraz Specjalistów odbywają się jako teleporady lub wizyty stacjonarne, o czym decyduje lekarz. Wizyty u lekarzy stomatologów oraz zabiegi rehabilitacyjne odbywają się według planowych zapisów.

Po potwierdzeniu telefonicznie/SMSem wizyty w placówce, należy przestrzegać zasad bezpieczeństwa:

– dezynfekcji rąk,
– noszenia maseczki (przyłbica nie zastępuje maseczki, ponieważ nie posiada filtru),
– zachowania odległości,
– wskazań personelu placówki.

Na wizytę proszę zgłaszać się 5 minut przed wyznaczoną godziną bez osób towarzyszących.

Przypominamy, że w przypadku wizyt w ramach Narodowego Funduszu Zdrowia obowiązują kolejki osób oczekujących oraz limity punktów do poradni. Nowi pacjenci zostają zapisani w kolejkę osób oczekujących, a teleporady oraz wizyty stacjonarne będą realizowane zgodnie
z harmonogramem przyjęć oraz z dostępnością lekarzy.

W przypadku podejrzeń kontaktu z osobami chorymi na koronawirusa i objawami takimi jak duszność, gorączka, kaszel, prosimy o kontakt pod numerem infolinii Narodowego Funduszu Zdrowia  800 190 590 lub udanie się bezpośrednio do Szpitala Zakaźnego przy ul. Wolskiej 37 w Warszawie.

CategoryAktualności

Treść serwisu prawnie chroniona © Amodent Przychodnia 2017