Open/Close Menu Nowoczesne, wielospecjalistyczne placówki medyczne

Procesu rejestracji na szczepienia można dokonać na kilka sposobów:

  1. zadzwonić na specjalnie uruchomioną infolinię Narodowego Programu Szczepień (989 lub 22 62 62 989);
  2. zapisać się przez Internetowe Konto pacjenta.
  3. skontaktować się z wybranym punktem szczepień.
    Mapa i dane kontaktowe punktów szczepień dostępne są tutaj.

Szczegółowe informacje na stronie: https://www.gov.pl/web/szczepimysie/rejestracja

Po rejestracji pacjent dostanie e-skierowanie, a sam proces umówienia na szczepienie będzie oparty o centralny system e-rejestracji, integrujący indywidualne grafiki przyjęć poszczególnych punktów szczepień.

Na szczepienie można będzie się umówić za pomocą Internetowego Konta Pacjenta,  bezpośrednio w punkcie szczepień lub za pomocą infolinii.

Podczas umawiania się na szczepienie nie trzeba posiadać numeru e-skierowania, ponieważ wystarczające będzie podanie swoich danych osobowych. System automatycznie zweryfikuje ważność e-skierowania.

Po dokonaniu rezerwacji system wyśle do pacjenta wiadomość SMS z informacją o terminie i miejscu szczepienia. Kolejna wiadomość zostanie wysłana na dzień przed planowaną wizytą. Co ważne, pacjent od razu umawia się na dwie wizyty, celem przyjęcia pierwszej i drugiej dawki szczepionki. Dzień przed drugim terminem ponownie dostanie wiadomość z przypomnieniem.

Szczepienie przeciw SARS-CoV-2 jest dobrowolne i darmowe. Nie będzie możliwości samodzielnego zakupienia (otrzymania) szczepionki w aptece. Obecnie dopuszczony do użytku preparat musi być przechowywany w odpowiedniej, bardzo niskiej temperaturze.

Informacja o tym, że szczepienie się odbyło, będzie wprowadzona do e-karty szczepień, a sam pacjent otrzyma również zaświadczenie o szczepieniu.

Przychodnia AMODENT nie szczepi pacjentów przeciw Covid-19 w związku z tym nie prowadzimy zapisów pacjentów do naszych placówek.
CategoryAktualności

Treść serwisu prawnie chroniona © Amodent Przychodnia 2017