Open/Close Menu Nowoczesne, wielospecjalistyczne placówki medyczne

Szanowni Państwo,

Informujemy, że w związku z ogłoszeniem przez Rząd RP stanu epidemii koronawirusa Covid-19 w Polsce czasowo zawieszamy udzielanie większości świadczeń w trybie ambulatoryjnym w tym w pełnym zakresie Rehabilitacji i Stomatologii w Przychodni Amodent.

W związku z powyższym pracujący lekarze Podstawowej Opieki Zdrowotnej oraz Ambulatoryjnej Opieki Specjalistycznej będą kontaktować się telefonicznie z tymi z Państwa, którzy mieli zaplanowane wizyty u tych lekarzy. Pozostaje możliwość wystawienia e-recepty, zwolnienia lekarskiego oraz udzielenia porady medycznej.

Przypominamy, że w przypadku wizyt w ramach Narodowego Funduszu Zdrowia obowiązują kolejki osób oczekujących oraz limity punktów do poradni.

Nowi pacjenci zgłaszający się poprzez formularz kontaktowy zostają zapisani w kolejkę osób oczekujących, a teleporady będą realizowane zgodnie z harmonogramem przyjęć oraz z dostępnością lekarzy.

Zgodnie z Polityką Prywatności i dla bezpieczeństwa Państwa danych osobowych jedyną drogą zamawiania e-Recept oraz zapisu do kolejki osób oczekujących na teleporadę są formularze na naszej stronie internetowej:

https://amodent.pl/zapis-na-teleporade/

https://amodent.pl/zamow-recepte-poz/

Postępujemy tak w trosce o Państwa i Nasze zdrowie, zgodnie z wytycznymi Narodowego Funduszu Zdrowia z dnia 15 marca 2020 w sprawie udzielania świadczeń opieki zdrowotnej: „W celu minimalizacji ryzyka transmisji infekcji COViD-19, Centrala NFZ zaleca ograniczenie do niezbędnego minimum lub czasowe zawieszenie udzielania świadczeń wykonywanych planowo lub zgodnie z przyjętym planem postępowania leczniczego. Dotyczy to przede wszystkim: … diagnostyki oraz zabiegów diagnostycznych, prowadzenia rehabilitacji leczniczej, stomatologii, ambulatoryjnej opieki specjalistycznej, badań diagnostycznych wykonywanych ambulatoryjnie takich jak: USG oraz badań profilaktycznych i przeprowadzania szczepień…”.

Zostaną Państwo niezwłocznie poinformowani o ponownym rozpoczęciu pracy zawieszonych poradni i otwarciu naszych placówek. Prosimy o śledzenie aktualności na naszej stronie internetowej: amodent.pl

Przypominamy, że na terenie Polski wiarygodnym źródłem informacji w temacie koronawirusa są: Główny Inspektorat Sanitarny oraz Ministerstwo Zdrowia.

http://gov.pl/koronawirus

https://www.gov.pl/web/koronawirus/lista-szpitali

Infolinia NFZ 800 190 590

Z poważaniem,

Dyrekcja Przychodni AMODENT

Zamów teleporadę  →

Zamów receptę  →

CategoryAktualności

Treść serwisu prawnie chroniona © Amodent Przychodnia 2017