ISO 9001:2008

Hatha Joga

2010-09-01

Joga

 

wycisz swój umysł
popraw swoją kondycję
zrelaksuj się!

System ćwiczeń psychofizycznych Jogi ma na celu poprawę zdrowia i kondycji fizycznej. Odpowiednio dobrane ćwiczenia mogą aktywować bądź wyciszać ciało i umysł, w zależności od zastosowanych pozycji, zwanych asanami. Joga jest praktykowana w ciszy i skupieniu, co korzystnie wpływa na umysł i regenerację całego organizmu.

Regularna praktyka jogi minimum raz albo dwa razy w tygodniu w widoczny sposób przyczynia się do utrzymania dobrej sylwetki i zdrowia. Poprawia ruchomość stawów, wzmacnia mięśnie, pozytywnie wpływa na krążenie krwi regulując funkcjonowanie całego organizmu. Jogę mogą ćwiczyć wszyscy niezależnie od wieku.

Instruktorem hatha jogi w Przychodni AMODENT jest Pani Marzena Wasil. Posiada ona państwowe uprawnienia wydane przez MEN do prowadzenia zajęć psychofizycznych w systemie hatha jogi. Ukończyła  również podyplomowe studia w tym zakresie. Aktualnie jest uczestniczką kursu nauczycielskiego prowadzonego przez Henryka Liśkiewicza, nauczyciela w stopniu Senior. Ćwiczenia jogi, w oparciu o jedną z najbardziej znanych metod - Iyengara praktykuje od ponad siedmiu lat, a od dwóch lat jest instruktorem.

Na ćwiczenia zapraszamy Państwa do nowo otwartej placówki przy ul. Skoroszewskiej 7 w Ursusie. Do dyspozycji oddajemy nowoczesną oraz przestrzenną salę ćwiczeń wraz z zapleczem socjalnym.

 

Zapraszamy do grup, które ruszają od października!

Zajęcia odbywają się we wtorki 18.30-20.00 i w piątki 18.30-20.00

1 wejście  - 30 zł

Karnet (4 wejścia) - 100 zł

Karnet (8 wejść) - 180 zł

 

 

<< Lista aktualności