ISO 9001:2008

Poradnia Rehabilitacji AMODENT - Piastów, ul. Paderewskiego 13


Izabela Zaborek
Ukończyła Studium Fizjoterapii w Zgorzelcu pod kierunkiem prof. Zbigniewa Śliwińskiego, obecnie Konsultanta Krajowego d.s. Fizjoterapii. Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu wydz. Fizjoterapii, magister fizjoterapii. Członek Polskiego Towarzystwa Fizjoterapii, uczestniczka wielu konferencji i kongresów naukowych. Od wielu lat pełni funkcje kierownicze w placówkach medycznych. Dbając o rozwój zawodowy, stale pogłębia swoją wiedzę na licznych szkoleniach i kursach doskonalących. Lasery w medycynie, Terapia energotonowa, Wykorzystanie Temperatur Kriogenicznych, Kinesiology Taping, Proprioceptive Neuromuscular Facilitation  Basic (PNF), Mechaniczna Diagnoza i Terapia (MDT) zespołów bólowych kręgosłupa metodą McKenziego. Interesuje się modą i aranżacją wnętrz. W wolnych chwilach lubi spacery z psem.

Ewelina Drewniak
Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Lublinie, magister fizjoterapii. Uczestniczka wielu szkoleń i konferencji z zakresu rehabilitacji. Ukończone kursy: PNF Basic, Kinesiology Taping, Współczesne Metody Diagnostyki i Leczenia Tkanek Miękkich: TEM 1, TEM 2, Rozluźnianie mięśniowo - powięziowe. Prowadzi ćwiczenia grupowe "Zdrowy kręgosłup". Interesuje się pracą z pacjentem ortopedycznym. W wolnych chwilach spędza aktywnie czas chodząc po górach.

Anna Wachowicz

Absolwientka Uniwersytetu Medycznego w Lublinie, studia magisterskie kontynuowała na Uniwersytecie Medycznym w Poznaniu. Podczas studiów czynnie działała jako wolontariusz w Fundacji Aktywnej Rehabilitacji, oraz Rodzinnym Pogotowiu Opiekuńczym. Stale podnosi swoje kwalifikacje zawodowe. Uczestniczyła w kursach z zakresu Neurodynamiki Klinicznej, Kinesiology Tapingu oraz Proprioceptive Neuromuscular Facilitation (PNF). Interesuje się pracą z pacjentem neurologicznym.

Ewa Burzyńska
Absolwentka Opolskiej Szkoły Medycznej i Wrocławskiego AWF-u, magister fizjoterapii. Ukończyła kursy PNF Basic, Neurac, Thera Band z zakresu sensomotoryki i aquaterapii oraz ćwiczeń oporowych i równoważnych. Specjalizuje się w terapii kobiet w ciąży oraz masażu Shantala.

Karolina Ostrowska

Absolwentka Collegium Studium Rehabilitacji i Polityki Społecznej w Warszawie, technik masażu. Odbyła praktyki zawodowe w warszawskich szpitalach: Szpital Praski, Szpital Wolski, Szpital MSW i A. Specjalizuje się w masażu klasycznym, segmentarnym, limfatycznym, izometrycznym. Cieszy się sympatią i uznaniem wielu pacjentów.

Ewa Bizon
Absolwentka Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie, magister fizjoterapii. Doświadczenie zdobywała w krakowskich szpitalach klinicznych oraz prywatnych gabinetach. Ukończyła liczne kursy, m.in. Moduł A i B Tearpii Manualnej wg. koncepcji B. Mulligana,  Współczesne Metody Diagnostyki i Leczenia Tkanek Miękkich: TEM 1, Kinesiology Taping , Zintegrowane Techniki na Tkanki Miękkie wg. E. Wilsona (cz. I), kurs masażu klasycznego oraz kurs masażu bańką chińską. Pasjonuje ją masaż klasyczny i relaksacyjny oraz praca z pacjentem ortopedycznym. W wolnych chwilach uprawia turystykę pieszą, gra w gry planszowe i czyta literaturę fantasy.