ISO 9001:2008

Strona główna >> Regulamin

W trosce o bezpieczeństwo i komfort naszych pacjentów w Przychodni Amodent obowiązuje regulamin korzystania z zabiegów rehabilitacyjnych. Bardzo prosimy o zapoznanie się z nim.

 1. Na pierwszą wizytę prosimy zabrać ze sobą skierowanie od lekarza specjalisty oraz wyniki badań (RTG, USG i in.)
 2. Na podstawie skierowania od specjalisty oraz badania konsultant rehabilitacji zaproponuje rodzaj zabiegów i czas ich trwania.
 3. Skierowanie od innego lekarza (nie ortopedy i rehabilitanta) wymaga wcześniejszej konsultacji specjalisty rehabilitacji lub ortopedii.
 4. Rezerwacja zabiegów dokonywana jest indywidualnie lub przy pomocy osób trzecich w Poradni Rehabilitacji.
 5. Zabiegi wykonywane są tylko w wyznaczonym terminie.
 6. Po drugiej nie odwołanej przez Pacjenta wizycie anulowane są następne zabiegi.
 7. Pacjent (lub jego opiekun) wyraża zgodę na piśmie na proponowane zabiegi.
 8. Dzieci (lub osoby ubezwłasnowolnione) korzystają z zabiegów w obecności opiekunów, chyba że opiekunowie wyrażą inną opinie na piśmie.
 9. Płatność za zabiegi odbywa się każdorazowo przed zabiegiem.
 10. Na terenie Poradni Rehabilitacji obowiązuje strój sportowy oraz obuwie na zmianę.
   

REGULAMIN PROMOCJI DLA PACJENTÓW REHABILITACJI
Organizatorem promocji dla pacjentów rehabilitacji w Przychodni AMODENT („Promocje”) jest Przychodnia Lekarsko Stomatologiczna "AMODENT", ul. Dzieci Warszawy 29 lok. U10, 11, 12,
02-495 Warszawa („Przychodnia AMODENT”).

W ramach Promocji Przychodnia AMODENT oferuje:

a)    Bezpłatną konsultację fizjoterapeutyczną – Wizyta trwa około 15 minut w trakcie, której przeprowadzony zostanie wywiad, oraz badanie przedmiotowe pacjenta, na podstawie którego fizjoterapeuta zaproponuje odpowiednie zabiegi fizjoterapeutyczne. 
b)    „Pakiet kręgosłupowy” - W skład pakietu wchodzą następujące zabiegi: Pole magnetyczne, laser, ćwiczenia w odciążeniu, koszt - 200 zł za pięć dni zabiegowych.
c)    „Pakiet stawowy” - W skład pakietu wchodzą następujące zabiegi: Pole magnetyczne, ultradźwięki, ćwiczenia, koszt – 200 zł za pięć dni zabiegowych.
d)    „Pakiet przeciwzapalny” - W skład pakietu wchodzą następujące zabiegi: Laser, ultradźwięki, krioterapia, koszt – 200 zł za pięć dni zabiegowych.
e)    „Pakiet pourazowy” - W skład pakietu wchodzą następujące zabiegi: Pole magnetyczne, krioterapia, laser, koszt – 200 zł za pięć dni zabiegowych.
f)    „Pakiet ostroga piętowa” - W skład pakietu wchodzą następujące zabiegi: Ultradźwięki, laser, krioterapia, koszt – 200 zł za pięć dni zabiegowych.
g)    „Pakiet ćwiczenia indywidualne” - W skład pakietu wchodzą ćwiczenia indywidualne
z terapeutą z wykorzystaniem uznanych metod fizjoterapeutycznych, koszt – 250 zł za pięć dni zabiegowych. 
h)    „Pakiet plus dwa zabiegi fizykalne” - W skład pakietu wchodzą ćwiczenia indywidualne
z terapeutą, oraz dwa zaproponowane przez terapeutę zabiegi fizykalne, koszt – 350 zł
za pięć dni zabiegowych. 
i)    „Pakiet ćwiczenia indywidualne wady postawy i stóp” - W skład pakietu wchodzą ćwiczenia indywidualne pod kierunkiem fizjoterapeuty, koszt – 200 zł za pięć dni zabiegowych. 
j)    Pacjent, który wykupuje 10 zabiegów i płaci za nie z góry ma prawo do 10 % rabatu. Rabat nie obejmuje promocyjnych pakietów zabiegowych.

Fizjoterapeuta informuje pacjenta przed rozpoczęciem zabiegów o koszcie i czasie trwania leczenia. W razie stwierdzenia istotnych przeciwwskazań zaproponowane zostaną inne bezpieczne dla pacjenta zabiegi w ramach pakietu.
   
Uczestnikami Promocji będą te osoby, które po zapoznaniu się z Regulaminem Promocji, wyrażą chęć wzięcia udziału w Promocji, zgodzą się na zaproponowane leczenie fizjoterapeutyczne, oraz zapłacą za zabiegi objęte Promocją.

Promocje dla pacjentów rehabilitacji nie łączą się z innymi promocjami Przychodni AMODENT.

Promocje dla pacjentów rehabilitacji Przychodni AMODENT obowiązują od 1 marca 2015 roku
do ich odwołania. Organizator zastrzega sobie możliwość dokonania zmian w Regulaminie Promocji lub odwołania Promocji w każdym czasie bez podania przyczyny, co nie będzie jednak naruszać praw nabytych przez Uczestników Promocji przed dokonaniem zmian lub odwołaniem Promocji.

Pełna wersja regulaminu promocji dostępna jest w każdej z placówek AMODENT.